logo MiKENOPAMiKENOPA

Volné pozice

IT technik
Náplň práce:

  • Instalace a konfigurace desktopových operačních systémů
  • Instalace a konfigurace síťových prvků, tiskáren, opravy HW
  • Poskytování technícké podpory našim zákazníkům jak vzdáleným přístupem, tak u zákazníka
  • Řešení problémů zákaznické infrastruktury
  • Monitoring a proaktivní komunikace, analýza IT požadavků, identifikace problémů i návrhy řešení

Požadujeme:

  • Znalost práce a konfigurace desktopových OS Miscrosoft, síťového prostředí
  • Znalost HW
  • Manuální zručnost
  • Proaktivní přístup
  • Samostatnost, zodpovědnost, logické myšlení a časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Rozmanitou práci v kolektivu s rodinnou atmosférou
  • 4 týdny dovolené
  • Telefon, Notebook
  • Multisport karta
  • Flexibilní pracovní dobu

Plat:
  35.000 – 45.000 Kč

AV technik
Co Vás na pozici čeká?

  • Zajišťování správy Audiovizuální techniky (projektory, projekční plátna, ozvučení, LED stěny, tlumočení)
  • Spolupráce na realizaci pronájmových zakázek (příprava, instalace, obsluha, deinstalace) v oblastech konferencí, kongresů, galashow, koncertů, on-line přenosů, eventů indoor i outdoor
  • Drobné opravy
  • Komunikace se zákazníkem a řešení jejich požadavků
  • Podílení se na zlepšování a rozšiřování našich služeb i vylepšování interních procesů

Jak si představujeme kolegu?

  • Minimální vzdělání SŠ technického zaměření, nebo praxe v oboru
  • Výhodou pro vás bude znalost AJ na komunikační úrovni
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Vstřícně a konstruktivně jednat se zákazníky
  • Časovou flexibilitu

Co na oplátku nabízíme?

  • Jistotu výdělku v nejistých dobách
  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu

Plat:

Své strukturované CV zašlete prosím na: tereza.kudelova@mikenopa.com